Napisz pożegnanie

Jeśli straciłeś kogoś bliskiego i czujesz, że chcesz się podzielić swoimi uczuciami – napisz pożegnanie.

Komentarze  

#17 Marlena 2020-06-30 20:33
Tatusiu,

Tak szybko dni mijają bez Ciebie.
Tak bardzo za Tobą tęsknię.
Tak bardzo mi Ciebie brakuje.

Kocham Cię.

Na zawsze w moim sercu...❤


Marlena
Cytować
#16 Hania 2020-05-11 17:48
babciu, tak bardzo ci dziękuję. Za wszytkie troski. Strasznie tęsknię. Przepraszam, że nie dojechałam, że byłaś sama, że się bałaś.
Cytować
#15 Patrycja 2020-04-05 06:23
NAJDROZSZA Babciu Ireno,

Zaledwie kilka dni, odeszlas po dlugich latach zycia, w ciszy I spokoju na swoim krzesle, przepraszam ze nie bylo mnie przy Tobie ale musze stosowac sie do zlecen zwiazanych z tym Co sie dzieje teraz na swiecie, to okropne, serce mi peklo swiat sie zawalil, bylas dla mnie I mojej mamy wszystkim! Dziekuje Ci I kocham na zawsze! Choma Irena, 1925-2020
Patrycja
Cytować
#14 Barbara 2020-03-24 13:40
Mamciu, poczytałam komentarze, piszą młodzi ludzie, spłakałam się, czytając.
Mimo że ja stara, Mamusiu, tak bardzo tęsknię za Tobą. Tak strasznie żałuję wszystkich złych zachowań, nie mogę sobie wybaczyć, że wtedy wyszłam, że nie wytrzymałam. Mamo i Tato, wybaczcie mi, jeśli możecie. Panie Boże, wybacz mi i przytul moich Rodziców i wszystkich...
Cytować
#13 Dominika 2020-03-23 13:10
Babciu ostatni raz jak żyłaś tego dnia jak pękną ci tętniak. Już gdy się dowiedziałam , że jesteś w szpitalu miałam złe odczucia. I się sprawdziły. 3 marca zmarłaś o 2:15 w nocy , dowiedziałam się po 6 rano. Pogrzeb twój był 5 marca. Do teraz jestem smutna. Babciu pamiętaj, że każdy z twoich wnuków cierpi. Ja i dziadek i każdy kto cię znał nadal cię kochamy i mamy nadzieje , że kiedyś zmarchwyfsaniesz albo spotkamy cię w niebie. Pa pa babciu.
Cytować
#12 Gosia 2020-02-23 18:16
Babciu.. Przepraszam, że nie przyjechałam. Przepraszam, że nie zdążyłam. Zawsze będę Cię widziała jak rozwiązujesz krzyżówkę w świetle swojej ulubionej lampki.
Cytować
#11 Marysia 2019-12-26 02:13
Babciu nie zdążyłam sie pożegnać wybacz mi. Mam nadzieję że jest ci teraz lepiej i patrzysz na mnie z góry z uśmiechem. Na zawsze w moim sercu.
Cytować
#10 Marek 2019-08-05 19:59
Miałem babcie w stanie agoni tydzień temu pojechałem na rower mowię a wejdę zobaczyć co z babcią albo nie odłożę na jutro albo nie idę i coś mnie pokierowało że wszedłem a rano dowiaduje się że babcia nie żyje tak jakby babcia zdążyła się pożegnać
Cytować
#9 Marlena 2019-06-30 21:00
Tato, to już rok jak Ciebie z nami nie ma. Minęło tak szybko, a ja nadal czuję jakby to było wczoraj. Nasz dom jest teraz pusty bez Ciebie. Czuje się w nim samotna-tak jak kiedyś czułes się w nim Ty. Obiecuję Ci, że już nie będę płakała, bo wiem, że Ty byś tego nie chciał. Tak dużo mam Ci do opowiedzenia. Kiedyś jak znowu się spotkamy, to Ci o wszystkim opowiem. Pamiętaj tatusiu o mnie. Tak bardzo za Tobą tęsknię. Kocham Cię.
Twoja córka Marlena:)
Cytować
#8 Wiktoria 2018-10-27 23:18
Moja ukochana Babunia zmarła 3 lata temu a wciąż myślę że zmarła w czoraj. Nie mogę się pogodzić ciągle o niej myślę ... Byłam jej ukochaną najstarszą wnuczką . Zmarła w hospicjum dokładnie w poniedziałek rano . W niedzielę byłam u niej wieczorem z rodzicami babcia była w śpiączce a ja cała zapłakała ,pielęgniarka mowiała żebym była cicho bo babcia to szłyszy .trochę się uspokoiłam . położyłam swoje ręce na babci dłonie powiedziałam jej zeby lekko ścisnęła jak mmnie słyszy . minęło 15 minut i powiedziałam babci głośno przez ucho że bardzo ją kocham. I że jutro przyjadę . Kiedy chciałam zabierać swoje ręce od babci dłoni babcia mi ścisnęła lekko i spojrzałam na nią a z Lewego oka poleciała jej jedna wielka łza i ja się rozpłakałam jeszcze bardziej . Powiedziałam babci że jutro przyjadę a bababcia nie chciała pościć mi ręki ale kiedy już wychodziłam to dałam babci buziaka . Następnego dnia dnia kiedy wracałam ze szkoły dowiaduje się że babcia nie żyje .... W tedy Zrozumiałam że babcia chciała żebym została te parę minut dłużej bo to już koniec .... I w tedy miałam taką nie nawisc do siebie że nie mogłam zostać z babcią dłużej . W dniu jej pogrzebu poszłam do domu porzegnalnego i tylko weszłam łzy mi leciały wiadrami po policzkach trzymałam jej za ręce .i na końcu pocałowałam ją w czoło. Kocham cię babciu byłaś dla mnie najważniejsza i zawsze będziesz. Kiedy widzę jak moje koleżanki chodzą ze swoimi babciami i się uśmiechają to mam łzy w oczach i zazdroszczę im ,a ja w ciąz mam wspomnienia z nią.Co prawda mówiąc została mi babcia od strony mojego taty ale nie dogaduję się z nią najlepiej i nie przepadam za nią i ona za mną ,ma swoje tamte ukochane wnuczki .
Cytować